Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Tüm Etkinlikler

Bu akış otomatik güncelleniyor   

  1. Daha eskiler
  2. Merhaba, 'Kategorilere göre figürler' kategorisinde Pokemon Figürleri adlı bir sub forum oluşturmanız mümkün mü ?
  3. Merhabalar, Ben uzun bir süredir instagram üzerinden figür fotoğrafçılığı yapıyorum hobi olarak. Ama şimdi bu konu hakkında kendi youtube kanalımı oluşturdum. İlk videomda figürlerim için küçük bir diorama yaptım. Bu forumdaki ilk postum. Figür konusunda pek fazla Türk toplulukları ile ilgili pek bilgim yoktu. Dolayısıyla bu post ile hem figür toplulukları ilgili bilgi alıp hem de kendimi tanıtmak istedim. Figür üzerine pek Youtube kanalı da bulamadım ve bunu kendim yapmaya karar verdim. Bu konuda instagramda zaten 2019 dan beri aktifim. Videom hakkında yorum yaparsanız ve destek olursanız sevinirim.
  4. Merhaba, Ben Gökhan. Böyle bir forumun varolduğunu görmek heyecan verici. Fakat figür kategorisinde Pokemon figürleri kısmını göremedim
  5. İyi günler monster clayden böyle bir kartal büstü yaptım bunun kalıbını almak istiyorum resimde satılan Silikonu RTV-2 + 250 Gram kalıp silikonu bu işlem için işe yararmı ince detayları çıkara bilirmiyim çıkardıgım kalıba hangi malzeme dökmeliyim alçı veya seramik tozu vs hangisi daha güzel ve pürüsüz yüzey ortaya çıkar saglamlıkta söz konusu tabikide şimdiden yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkürler .
  1. Daha fazla aktivite göster