Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

FigurTurkiye

Yönetici
 • İçerik sayısı

  101
 • Katılım Tarihi

 • Son ziyaret

 • Days Won

  20

FigurTurkiye last won the day on Temmuz 11 2017

FigurTurkiye had the most liked content!

Toplam Beğenisi

36 Excellent

1 Takipçi

FigurTurkiye Hakkında

 • Doğum Günü 02-09-1985

Son Ziyaretçileri

1.009 profil görüntüleme
 1. Güzel bir çalışma
 2. Merhaba arkadaşlar; Harika bir kratos büst yapımına denk geldim paylaşmadan edemedim
 3. iyi satışlar
 4. Selamlar aramıza hoş geldiniz. bizde öyle ümid ediyoruz zamanla yeni figürist arkadaşlar aramıza katıldıkça paylaşımlar çoğalacaktır.
 5. Müthiş bir işçilik ve çalışma platform için'de harika bir kaynak oldu. Elinize sağlık.
 6. Kaçırılmaması gereken bir başlık. Bedava olursa site adına teslim alınabilir ve yarışma düzenlediğimiz de kullanıcılarımıza hediye edebiliriz
 7. @BurakMumcu bey harika olmuş sizi burada da görmek çok güzel. Bu forum sizin ve yaptığınız ürünlerin bilgi dağıtımı konusunda fazlasıyla ihtiyacı var.
 8. Hoş geldiniz sizi burada görmek çok güzel.
 9. Harika bir atölye mi denir ? mini bir okul mu denir ? karar veremedim çok güzel bir paylaşım devamının gelmesi dileği ile. Keyifli forumlar.
 10. @yav_yen yani yazım ekranına 10 dk bakıp yazamamak bunun adı. İnanılmaz bir sonuç. Bir insanın kendi her noktasını kendi ürettiği model kadar kıymetli olamaz figür kadar kıymetli olamaz hiç bir şey sanırım. Muhteşem anlatım, muhteşem detaylar harikasınız. Lütfen devam çalışmaları gelsin.
 11. Bunlarda geçmişte kurduğum benim deniz akvaryumu.
 12. Kategorinin ilk ve haliyle en başarılı figür günlüğü @yav_yen harikalar yaratmışsınız. Bu kadar kaliteli ve detaylı anlatım çok kişiye deniz feneri misali yol gösterecektir. Not : Bu ve benzeri ne kadar yapım varsa mutlaka bu kadar zengin anlatım içeriği ile kategoride görmek isteyecektir tüm üyelerimiz. Keyifli forumlar.
 13. Harika olmuş
 14. Mustafa beyin hobide yeniyim dediğine kimse aldanmasın güzel sanatlar mezunu olmakla birlikte ilk yaptığı işler bile bazı hobicilerin profeyonellik dönemlerinde yaptığı işlere bedeldir. Tüm gelişmeleri heyecanla bekliyoruz. Modellemeye dair detayları bekliyoruz. Not : Model hamurun'dan köpek balığı kısmını mutlaka en ince detaylarına kadar bekliyoruz Mustafa bey.
 15. Mustafa bey dioramaturkiye.com 'da ilk tanışıklığımızı yaşasakta burayada hoş geldin,z sefalar getirdiniz bu bebek platformun henüz emekleme aşamasında olan size ve el sanatlarına fazlasıyla ihtiyacı var. Tekrar tekrar hoş geldiniz.