Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Avatar

Üye
 • İçerik sayısı

  29
 • Katılım Tarihi

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

Avatar last won the day on Haziran 12 2017

Avatar had the most liked content!

Toplam Beğenisi

18 Good

Avatar Hakkında

 • Doğum Günü
 1. Çok güzel boyutlar nedir hocam.
 2. @M.SELİM ERGÜVEN hoş geldiniz sefalar getirdiniz deneyimlerinizden yararlanmak dileği ile
 3. @Kampucity2 ben böyle ekipman görmedim kaç bin tl'cik var orada sayın hocam ne ararsanız var maşallah.
 4. Bende zamanında baktım bitki akvaryumu çok para harcamıştım sonra tatile gittim elktikler gitmiş bütün tank çöp olmuştu @FigurTurkiye ama sizin akvaryum cidden süpermiş sayın yöneticim.
 5. @yav_yen hocam bu hobide önünüz açık buna karar verdim görünce çalışmaları.. ama lütfen devamı gelsin ufak ta olsa çalışmalar. çok ihtiyaç var ülkemizde örnek çalışamlara.
 6. Süper anlatım çok başarılı bir konu olmuş @yav_yen hocam. Emeğinize sağlık bu konuda çok yeteneklisiniz belli ki. 45 dk'lık süreç yeterli midir fırınlama konusunda ? 20-30 derecede ? Ve model de boyama kısmına dair bilgi gelecek mi ? En sondaki notu okudum bilgi gelecek mi derken zaman konusunda insan sabırsızlanıyor kitaplarda yazmayan bilgileri burada görünce
 7. @yav_yen hocam 1 sayfa cevap vermişsiniz gerçekten onure ettiniz beni. Malum 1 satır cevap vermek var birde sizin gibi sorulan soruya bu şekilde saygı göstermek var harikasınız. Sizi yönetici olarak tayin etmelerinde @FigurTurkiye hak verdim. Çok teşeşşkürler.
 8. Mustafa bey hoş geldiniz. Tüm figür çalışmalarınızı 4 gözle bekliyorum
 9. @Kampucity2 selamlar hocam harika bir paylaşım çok büyük heyecanla girdim konuya bu ilk çalışmalarınızdan mı başka çalışmalarını var mı ? ve yapımına dair deetay verirseniz harika olur bende kendime rehber arıyorum çalışmalarınızdan yola çıkıp kendi çalışmalarıma yön verebileceğimi düşünüyorum takipteyim.
 10. Harika olmuş hocam çok teşekkürler kalıp işi gerçekten önemli The witcher kalıp videosunada bayıldım
 11. Boyama konusunda kesinlikle çok pro. dokunuşlar yapmak mümkün 400 den başlayıp çk uç rakamlara giden airbrush makineleri var ama başlangıç seviyesi bir hobicinin tüm ihtiyaçlarını ortalama 500 tl'lik bir ürün giderebilir. Konu için teşekkürler @FigurTurkiye
 12. Çok iyi !!!!! Bunun çalışmasını yap kalıba en az 1000 kasaba satarsın Türkiye'de Detaylarda muazzam
 13. Aslında standart modeller için seri üretim konusunda 3d makineler daha mı mantıklı ? yoksa model hamurla istediğin işi çıkarım kalıplayarak mı çoğaltmak daha kolay @yav_yen hocam ?
 14. Harika anlatım olmuş hocam bende siparişlerimi verdim gelsin hemen denemelere başlıyorum
 15. Mars filmi mi ne vardı oradaki arabayla aynı gibi geldi bana