Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

BurakMumcu

Üye
 • İçerik sayısı

  3
 • Katılım Tarihi

 • Son ziyaret

 • Days Won

  21

BurakMumcu last won the day on Ağustos 15 2017

BurakMumcu had the most liked content!

Toplam Beğenisi

5 Neutral

BurakMumcu Hakkında

 • Doğum Günü
 1. Teşekkür ederim Teşekkürler Raise 3D Printer kullandım bunlar için. PLA Filament malzeme ile baskı yaptım.
 2. Elimden gelen yardımı yaparım. Böyle bir forumun olması ve herkesin bir araya gelmesi çok güzel. Büyük emek. Hayırlısı olsun
 3. Bende Raise3D vardı fakat şu an başka cihaz alacağım. Eğer 3D prgramlarda modelleme yapabiliyorsanız 3D Printerlar çok iyi cihazlar. Bazı hazır modellerden bastıklarımı sizinle paylaşıyorum. Bunları akrilik boyalarla boyayabilirsiniz. Ama elbetteki el emeği modelden yanayım Bu arkadaş bir iç mekan modellememde kullandığım figür. 17cm boyunda. Baskı süresi yaklaşık 8 saat. Üzerindeki kıvrım ve detaylardan model kalitesini anlayabilirsiniz. Ve çok rahat akrilik boyalarla her türlü detayını boyayabilirsiniz. Bunların boyutları da yaklaşık 8 cm. Yukarıdaki modelin küçüğü ve Bruce Lee modeli. Baskı süresi yaklaşık 2.5-3 saatti yanlış hatırlamıyorsam. Bu figür de 3.5 cm x 5.0 cm boyutlarında. Yaklaşık yine 3 saat. Empire State binası. 25 cm boyunda. Baskı süresi 14-15 saat.