Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Merhabalar,

Ben uzun bir süredir instagram üzerinden figür fotoğrafçılığı yapıyorum hobi olarak. Ama şimdi bu konu hakkında kendi youtube kanalımı oluşturdum. İlk videomda figürlerim için küçük bir diorama yaptım. 

Bu forumdaki ilk postum. Figür konusunda pek fazla Türk toplulukları ile ilgili pek bilgim yoktu. Dolayısıyla bu post ile hem figür toplulukları ilgili bilgi alıp hem de kendimi tanıtmak istedim. Figür üzerine pek Youtube kanalı da bulamadım ve bunu kendim yapmaya karar verdim. Bu konuda instagramda zaten 2019 dan beri aktifim. Videom hakkında yorum yaparsanız ve destek olursanız sevinirim.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap