Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

FigurTurkiye

Air Brush - Nasıl kullanılır ? (Ders)

Merhaba arkadaşlar; Air brush bu işte çokça kullanabileceğimiz özellikle profesyonel projelerimizde mutlaka atölyemizde çalıştığımız tezgahın bir kenarında olması gereken ürün. Bu video anlatımında ''air brush nasıl kullanılır?'' ona değinilecek umarım faydalı bir kaynak olur.:)

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boyama konusunda kesinlikle çok pro. dokunuşlar yapmak mümkün 400 den başlayıp çk uç rakamlara giden airbrush makineleri var ama başlangıç seviyesi bir hobicinin tüm ihtiyaçlarını ortalama 500 tl'lik bir ürün giderebilir. Konu için teşekkürler @FigurTurkiye ^_^

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.


Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.


Giriş Yap