Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Kampucity2

Ben mustafa

Arkadaşlar ben mustafa ankaradan 

12 yaşımda kara kalem çizerek başladım

Ama maket yapmaya daha yatkın olduğumu üniversitede fark ettim GSF iç mimarlık okudum

Sonrasında yağlıboya çalışmalar yaptım oda sarmadı 

İşim mobilya olduğu için ahşap ile uğraşmaya başladım çok farklı masalar yaptım halada yapıyorum

Diorama diye birşeyler tanıştım ve o an kafamda şimşekler çaktı işte bu benim yapmam gereken hobi bu dedim 

Şuandan itibaren de figür tasarımlarına başlıyorum hep beraber inş güzel çalışmalar yapacağız

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Kampucity2 yazdı:

Arkadaşlar ben mustafa ankaradan 

12 yaşımda kara kalem çizerek başladım

Ama maket yapmaya daha yatkın olduğumu üniversitede fark ettim GSF iç mimarlık okudum

Sonrasında yağlıboya çalışmalar yaptım oda sarmadı 

İşim mobilya olduğu için ahşap ile uğraşmaya başladım çok farklı masalar yaptım halada yapıyorum

Diorama diye birşeyler tanıştım ve o an kafamda şimşekler çaktı işte bu benim yapmam gereken hobi bu dedim 

Şuandan itibaren de figür tasarımlarına başlıyorum hep beraber inş güzel çalışmalar yapacağız

Mustafa bey dioramaturkiye.com 'da ilk tanışıklığımızı yaşasakta burayada hoş geldin,z sefalar getirdiniz bu bebek platformun henüz emekleme aşamasında olan size ve el sanatlarına fazlasıyla ihtiyacı var. :) Tekrar tekrar hoş geldiniz.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mustafa bey hoş geldiniz. :) Tüm figür çalışmalarınızı 4 gözle bekliyorum ^_^

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Kampucity2 hoşgeldiniz Mustafa Bey=) dioramadaki tecrübelerinizi figür alanına da rahatlıkla aktarabileceğinizi düşünüyorum, birbirimizden öğreneceğimiz çok şey var

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap