Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

M.SELİM ERGÜVEN

merhabalar

Herkese merhabalar ben mehmet selim ergüven 

istanbulda oturmaktayım be işim icabı türkiyenin bir çok ilene seyahat etmekteyim

asıl uğraşım ahşap gemi maketi yapmak

ama diorama ile tanışmam kısa bir zamana dayanıyor lakin inceledikce içinden çıkamaz bir hal aldı benden ve gemi modelciliğini 2 ci plana attı

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, M.SELİM ERGÜVEN yazdı:

istanbulda oturmaktayım be işim icabı türkiyenin bir çok ilene seyahat etmekteyim

ama diorama ile tanışmam kısa bir zamana dayanıyor lakin inceledikce içinden çıkamaz bir hal aldı benden ve gemi modelciliğini 2 ci plana attı

Hoş geldiniz sizi burada görmek çok güzel. :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
13.06.2017 - 01:54, M.SELİM ERGÜVEN yazdı:

Hocam hoş geldiniz diorama Türkiyeden tanıdık geliyorsunuz :D

HARİKA İŞLERİNİZ VAR.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap