Figür Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı figür yapımı platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

Aight

Todd McFarlane Figürleri

Ürün:  KarışıkTodd McFarlane Figürleri; Spawn, Hellreiser, Robotics etc, Gundham

Durum: İyi

Teslimat: İstanbul Elden Teslim

Satış Nedeni: Senelerdir Kullanmıyorum 

Fiyat: Tane başına 25₺  kutulu spawn 50₺ Hepsini toplu alırsanız 175₺

IMG_4816.JPG

IMG_4817.JPG

IMG_4818.JPG

IMG_4819.JPG

IMG_4820.JPG

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
06.11.2017 - 15:29, Aight yazdı:

Fiyat ekledim ama bedava da verebilirim. Önce gelen kapar diyelim.

Kaçırılmaması gereken bir başlık. :) 

Bedava olursa site adına teslim alınabilir ve yarışma düzenlediğimiz de kullanıcılarımıza hediye edebiliriz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam sizin gibi insanlar pek kalmadı tebrik ederim. Bence de teklif olmaz ise site yönetimine teslim edilmesi ve yarışma zamanları kullanılabilir diye düşünüyorum bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, FigurTurkiye yazdı:

Kaçırılmaması gereken bir başlık. :) 

Bedava olursa site adına teslim alınabilir ve yarışma düzenlediğimiz de kullanıcılarımıza hediye edebiliriz :) 

Figürler maalesef yeni sahibine ulaştı. Hiçbir ücret almadan bu sabah hepsini verdim. Keşke daha önce konuşabilseydik, dediğiniz gibi site üzerinden insanlara dağıtabilirdik.

Benim hiç aklıma gelmedi açıkçası. :(

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Aight yazdı:

Figürler maalesef yeni sahibine ulaştı. Hiçbir ücret almadan bu sabah hepsini verdim. Keşke daha önce konuşabilseydik, dediğiniz gibi site üzerinden insanlara dağıtabilirdik.

Benim hiç aklıma gelmedi açıkçası. :(

Sağlık olsun bence sizi kazandık :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap